Pokud bude třeba, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného produktu a s postupem při práci.

Screnno pracovní brýle čiré

 
 

Polykarbonátový čirý zorník. Efektivní ochrana a pohodlí. Široké zorné pole. Jejich výhodou je nízká váha. Stylový a moderní design.

Dostupnost Na dotaz
Cena 119 Kč bez DPH
144 Kč    
Kód produktu 040-K12-C
Značka Korus
Kategorie Brýle
 

Pracovní brýle Screnno.

Polykarbonátový čirý zorník. Efektivní ochrana a pohodlí. Široké zorné pole. Jejich výhodou je nízká váha. Stylový a moderní design. Polykarbonátový rámeček a postranice, které mají navíc kombinaci materiálu s nylonem. Nosní můstek z gumy a ploché postranice s pogumováním vylepšují kompatibilitu. Tvarované koncovky pro upevnění šňůrky. 
Brýle Screnno mají výbornou odolnost proti nárazům, optická třída 1, mechanická ochrana FT. Vrstva proti poškrábání zvyšuje odolnost a lepší vidění uživatele. Vrstva proti zamlžování pomáhá snížit zamlžování zorníku a to zejména během fyzické práce. Široké zorné pole.

Ochrana proti částicím s vysokou rychlostí nárazu s nízkou energií. Technologie Korus Clear zajišťuje maximální průhlednost zorníku. Variabilita funkčních prvků díky Korus Adapter.

Zorník: čirý
EN 166
EN 170

Mechanická ochrana zorníku: F odolnost proti nárazu při nízké energii (45 m/s), T odpor při vysoké rychlosti částic při extrémních teplotách (-5 °C / +55 °C)
Upevnění šňůrky: ano
Použití ochranných brýlí: automobilový průmysl, lehké strojírenství, mechanické práce (broušení-kromě úhlovou bruskou), mechanické práce (řezání, vrtání, údržba), volný čas (hobby, rekreace, sport), manipulace a přeprava, stavba a demolice, zemědělství, lesnictví
Zorník (typ): optická třída 1, čirý, polykarbonátový
Vnitřní oddělitelný rámeček (brýle): ne
Technologie Korus: Korus Adapter, Korus Clear
Ochrana zorníku proti poškrábání: ano
Norma ochrana zraku: EN 170, EN 166
Nemlživá úprava (brýle): ano
Velmi lehké: ano
Ochrana vnější strany zorníku proti poškrábání: ano
Nosník materiál (brýle): gumový
Minimální odběrové množství: 1
Hmotnost 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: